Автоматичний полив

Автоматичний полив Київ


Електромагнітний клапан в системах поливу
Електромагнітний клапан – важлива частина, якою володіє автоматичний полив теплиці. Даний клапан подає в систему воду, і вона здійснює свою головну функцію – зрошення. Завдяки електромагнітному клапану здійснюється система поливу, вода або подається через клапан для зрошення, або ж потік води перекривається, якщо буде потреба. Контролер відправляє інформацію на клапани, які здійснюють подачу води в необхідну зону поливу з поливальних головок. Це одна з ключових складових, які містить автоматичний полив газонів.

Встановлюються електромагнітні клапани в спеціальних боксах, які знаходяться під землею, щоб можна було їх легко обслуговувати. При виборі кнопки необхідно звертати увагу на витрату та напір на лінії, на якій він буде встановлюватися. Можна монтувати клапани на малих і на великих об’єктах. Автоматичний полив газону від нашої компанії містить тільки найякісніші деталі. Наш автоматичний полив Київ і область отримають без оплати за доставку, що є досить непоганим перевагою співпраці з нами.

Конструкція електромагнітного клапана

Ця деталь має досить простий пристрій:

  • кришка, корпус електромагнітних клапанів, які зазвичай робляться з4ab7fc7e-2a1f-11e1-82e0-001617ede9e9-250x250 різних матеріалів;
  • клапани, які працюють при різних рівнях тиску і різних температурах; для їх виробництва
  • використовуються сучасні матеріали, які досить стійкі до зовнішніх впливів;
  • соленоїди, які знаходяться в корпусі, що захищає від пилу;
  • плунжерони, штоки.

Автоматичний полив. Принцип роботи електромагнітних клапанів

Клапан відкривається і закривається в разі зміни водного потоку в камерах. У ньому є верхня і нижня камери, які розділені між собою діафрагмою. Вода надходить в нижню камеру, далі по невеликій трубці в діафрагмі перетікає в верхню камеру. Відбувається вирівнювання тиску води з двох сторін діафрагми. Пружина збільшує тиск у верхній камері, і діафрагма в цей час закрита. Для відкриття клапана треба зменшити тиск на верхню частину діафрагми. Це відбувається за допомогою контролера, через спеціальний пристрій – соленоїд. Завдяки контролеру відбувається надходження води в систему. Коли контролер перестає впливати на соленоїд, тиск відразу вирівнюється в верхній частині діафрагми, клапан закривається і подача води в систему припиняється. Хороші клапани забезпечать безперебійний автоматичний полив, ціна на який у нас дуже доступна.

Автоматичний полив. Автополив газонів Київ – Кapli.kiev.ua

Переглядiв: 109