Котли твердопаливні

Твердопаливний котел купити

Котел твердопаливний найчастіше виготовляється на основі сталі і чавуну. Якщо котел на твердому паливі створений з чавуну, то він забезпечить своїх користувачів відмінними антикорозійними властивостями. У сучасному виробництві подібного обладнання найчастіше застосовують сталь (товщина якої 5-8мм) .В такому випадку на твердопаливний котел ціна буде значно нижче. До того ж, сталь відрізняється меншою чутливістю перед змінами температури вихідної і вхідної до 60С. Сталевий твердопаливний котел купити слід ще й тому, що він забезпечує можливість проведення природної циркуляції, зберігаючи прийнятний показник ККД в 80%.
Твердопаливні котли дозволяють користувачеві регулювати інтенсивність спалювання палива завдяки зміні тиску повітря. Якщо ви вирішили купити твердопаливний котел простіших версій, то регулювання забезпечить механічний елемент, який реагує на зміну температури і відповідним чином дозволяє відкрити дверцята або вхідний повітряний отвір на різну величину. Купити твердопаливний котел в Києві простої конструкції слід тим, хто не бажає підключати його до електричної мережі, але він не дозволяє забезпечити регулювання в разі вашої відсутності.

Котли на твердому паливі

Вибір відповідного палива
Котли твердопаливні в більшості випадків відрізняються рівнем ККД в 80%. Досягнення настільки відмінних значень стало можливим завдяки контролю за спалюванням, який забезпечується автоматично. Такі котли на твердому паливі дозволяють забезпечити горіння дров протягом 6-12 годин, а кам’яного вугілля – до 20 годин.
Щоб забезпечити роботу установки можуть використовуватися різні матеріали (вугілля, дрова, торф). Але найчастіше котел твердопаливний працює на вугіллі, який забезпечує максимальну ефективність для установки.
На нашому сайті ви знайдете великий асортимент подібних установок для опалення приватних будинків та промислових підприємств. Котел на твердому паливі відрізняється своєю привабливою вартістю і простотою експлуатації. Наші консультанти завжди раді допомогти вам зробити правильний вибір. З нашою продукцією ваш будинок наповнитися теплом, яке зробить проживання в ньому максимально комфортним.

Твердопаливні котли. Купити твердопаливний котел Київ – Karno.ua

Переглядiв: 101