Опалювальні котли

Монтаж котлів

Вибір оптимальної моделі котла
Найважливішим фактором, який впливає на вибір відповідної моделі, є те, який тип палива буде використовуватися в котлі для опалення приміщень. Найчастіше котел опалення буває:
• Газовим;
• використовується дизпаливо;
• твердопаливні;
• Електричним;
• Комбінованим.
Котел купити необхідно таким чином, щоб обраний тип палива оптимально підходив для ваших умов. Від цього багато в чому буде залежати на котел ціна. Найбільшою економічною вигодою відрізняється використання газових або твердопаливних моделей. Найбільші витрати доведеться очікувати тим, хто вирішив купити котел на електриці або дизелі.
Споживання енергії багато в чому визначає те, як швидко зможе окупитися на котел ціна. На значення цього показника багато в чому впливає розміри опалювальних приміщень, ступінь їх теплоізоляції, як використовується будівля (постійно або час від часу), кліматичні умови. Слід розуміти, що якщо в період, коли використовуються котли опалення, ви перебуваєте в будинку 2-3 дні на тиждень, то економія палива може досягати 40-50 відсотків. Також скоротити витрату палива вам вдасться, якщо перед тим, як купити котел, буде проведено якісне утеплення приміщень. Слід пам’ятати, що монтаж котла повинен проводитися фахівцями. Процедура підключення повинна спостерігатися працівниками газової компанії. Але монтаж котлів можуть здійснити працівники компанії, де він був придбаний або сторонні фахівці.

Купити котел в Києві

газові моделі
Монтаж котла, що працює на природному газі, часто вибирається користувачами зважаючи на економічну вигоди споживаного палива. Але слід пам’ятати, що якщо ви вирішили котел купити, то необхідно буде зайнятися прокладанням газопроводу до будинку. Подібна процедура є досить дорогою, тому на котел ціна повинна складатися і з подібних чинників.
До того ж, такі моделі мають обмежений термін експлуатації. Також не слід забувати про ціну за складання проекту на підключення газу. Монтаж котла може бути організований його власниками, але технічне обслуговування повинно проводитися виключно співробітниками місцевої газової служби. Також при падінні тиску в магістралі відбувається відключення газу, що вкрай неприємно в розпал опалювального сезону.
дизельні пристрої
Якщо ви бажаєте придбати котел Київ, то для нього доведеться встановлювати спеціальний резервуар для палива. Ви повинні будете обзавестися фільтром, який дозволить проводити якісну очистку дизеля. З його допомогою максимально зменшується можливість того що засмітяться форсунки. Без нього котли опалення будуть менш ефективно працювати, а також в повному обсязі використовувати можливості палива.

Купити котелion_0

твердопаливні системи
Якщо купити котел в Києві, який буде використовувати для опалення тверде паливо, то для забезпечення його безперервної роботи буде потрібно створити відділення для зберігання палива. Такий котел опалення потребує спеціальному приміщенні, де можна буде не тільки зберігати паливо, але і розвантажувати його без перешкод. Негативна сторона використання подібного пристрою полягає в тому, що такі опалювальні котли потребують ручному режимі завантаження паливних елементів, а також регулювання під час спалювання палива. У той же час, якщо провести монтаж котлів універсального типу, то ви зможете диверсифікувати джерела палива і використовувати відразу і вугілля, і дрова.

Котли, що працюють від електромережі
При необхідності купити котел в Києві слід враховувати те, що взимку часто трапляються проблеми з енергопостачанням. В такому випадку вам потрібно бути готовим до того, що будинок може на тривалий час залишитися без опалення. Такі опалювальні котли вимагають, щоб був обраний якісний теплоносій. Подібна процедура покликана забезпечити продовження терміну використання котла.
У тому випадку, якщо вам економічно вигідно купити котел Київ, який працює на електриці, то слід передбачити наявність резервного джерела тепла. Їм може статькотел опалення, що працює на твердому паливі.

Опалювальні котли. Монтаж котлів. Котел купити – Karno.ua

Переглядiв: 109