Пальники на відпрацьованому маслі

Принцип роботи пальників на відпрацьованому маслі


Якщо ви зробили вибір на користь придбання пальника на відпрацьованому маслі в якості основного джерела тепла для приміщення, то, перш за все, необхідно брати до уваги умови експлуатації, монтажу та принципу функціонування такого обладнання. Іншим важливим питанням може бути площа опалювального приміщення. Важливо розуміти, що в окремо пальника на відпрацьованому маслі не призначені для обігріву простору. Таке обладнання використовується для утилізації масел за допомогою згоряння. А отримання тепла як наслідок роботи пальника на відпрацьованому маслі залежить повною мірою від котла або печі. В даному випадку різні види масел використовуються в якості палива.

Пальники на відпрацьованому маслі

Комбінування пристрої з класичними обігрівальними котламиsmall_burner-228x228

Пальники на відпрацьованому маслі можуть бути встановлені на котли, що працюють від твердого палива або ДТ. Щоб правильно здійснити поєднання такого обладнання, слід керуватися такими даними:

щоб пальник на відпрацьованому маслі підійшла, потрібно точно знати параметри котлового посадкового місця і товщину його передньої стінки;
на обсяг одержуваного тепла впливатимуть габарити котельної камери, а також його потужність;
для організації вентиляції необхідно знати розміри трубоотвода і опір топки.
Пальник на відпрацьованому маслі може бути встановлена як спалює пристрою в котел тільки за умови відповідності всіх перерахованих вище параметрів. Інша сторона питання – це доцільність такого придбання в цілому. Пальник на відпрацьованому маслі стане вигідною покупкою тільки в тому випадку, якщо в наявності завжди є рідини власного виробництва або існує можливість купувати його за нижчою ціною, ніж ДТ. В такому випадку замінити класичну пальник «відпрацюванням» має сенс, адже економія коштів на теплоенергії буде значною. Пальник на відпрацьованому маслі розрахована на спалювання різних сумішей в’язкістю не більше 90 sae.

Пальник на відпрацюванні

Монтаж пристроїв в нежитлових приміщеннях

Перш за все, необхідно знати, що пальник на відпрацюванні – досить енергозберігаюче обладнання. Моделі середньої цінової категорії здатні споживати 0,8-1,0 кіловат електроенергії за 1 годину роботи, що дуже незначно. У будь-якому випадку, обсяги витрати електрики залежать безпосередньо від потужності конкретної моделі.

Пальник на відпрацюванні оснащена системою запуску та відключення. Дані команди подаються з пульта самого котла, в якому встановлено пристрій. Тому при досягненні бажаної температури, котел автоматично зробить відключення обладнання.

Пальника. Пальник на відпрацьованому маслі – Теплостар

Переглядiв: 131