Трапи

Трап CAPRICORN

Де обов’язково встановлювати трапи

Професійні сантехніки радять встановлювати трапи Capricorn на всі точки підключення до зливної труби. У побутових приміщеннях варто обов’язково використовувати трап для душу і раковини на кухні. Саме через ці отвори в каналізаційну систему найчастіше потрапляє великий сміття. Ще одним обов’язковим місцем, куди варто встановлювати трапи Capricorn є слив пральної і посудомийної машини. Незважаючи на вбудовані фільтра речі маленьких дітей можуть потрапити в систему зливу, також як і дрібні частинки їжі з посуду.

Крім того, трапи Capricorn варто обов’язково встановлювати в:

Місцях підключення стоків на промислових підприємствах. При цьому не варто пропускати жодну трубу, оскільки це може призвести до дуже плачевних наслідків.
У громадських місцях, де є раковини або душові. Особливо це стосується кафе, ресторанів, готелів і т.д. Трап для душа в готелі – просто необхідна деталь каналізаційної системи.trap-kanalizatsionnyj-110-bokovoj-c-reguliruemoj-vysotoj-manzhetoj-nerzhaveyushhej-reshetkoj-150x150-mm
Ціна на трапи Capricorn більш ніж доступна. Якщо порівняти можливу вартість ремонту і витрати на трапи Capricorn, ви зрозумієте, що профілактика – це найкращі ліки. Правильно підібраний фільтр допоможе вам уберегти вашу каналізаційну систему від засмічення і позбавить від непотрібних витрат. Багато людей пошкодували
про те, що свого часу заощадили на цій деталі каналізаційної системи. На нашому сайті ви з легкістю підберете необхідний вам варіант трапа. У нас ви знайдете самі надійні захисні елементи від лідируючого виробника в даній сфері. Всі товари, які ви знайдете в нашому каталозі – це високоякісна продукція, яка зробить вашу каналізаційну систему ще більш надійною.

Трап для душа. Трапи Capricorn – oldim.kiev.ua

Переглядiв: 179